MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6903718

nr 690 3718

Vitrinskåp

Mahogny, längd: 155, djup: 35, höjd: 130

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 4 april 2011
kl 19:36:50